a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com
v

Tayland Pattayada Tadılmasi Gereken Egzotik Meyveler

    Tayland, bilindiği üzere tropikal iklimi sayesinde meyve konusunda öncü olmuş bir Asya ülkesidir. Bu yazımızda ise Almira Grup Tatil Fırsat ailesi olarak sizlere Tayland’a gittiğinizde mutlaka tatmanız gerektiğini düşündüğümüz lezzetli egzotik meyvelerden söz edeceğiz.

Bu yazımızda Almira Grup Tatil Fırsat olarak sizler için Tayland ülkesine gittiğinizde mutlaka tatmanız gerektiğini düşündüğümüz meyveleri derledik. Şimdiden herkese afiyet olsun!
  1. Mango

pastedGraphic.png

    Başlangıcı Türkiye’de de oldukça fazla kişi tarafından sevilerek tüketilmekte olan bir meyveyle, mango ile yapıyoruz. Mango dünya çapında popüler olmuş meyvelerden biri de aynı zamanda. Mango, renk ve boyut gibi açılardan değişiklikler gösterebiliyor. 15-30 cm uzunluğunda yapraklara sahip olan bir meyvedir, yapraklarıvpembemsi, turuncu şekilde olabilir. Olgunlaşmış olan bir mangonun yaprakları koyu yeşil bir renk alır. Olgun tüketilmesi tavsiye edilir.

  1. Dragon Fruit

pastedGraphic_1.png

    Bu meyve oldukça düşük kalorili olduğu için birçok kişinin beğenisini kazanmış bir meyvedir. Bunun yanısıra Dragon Fruit şekil itibarı ile de ateş topuna benzemektedir. Besleyicidir, bir diğer adı ise Pitahaya’dır.

  1. Papaya