a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Almira Grup Yatçılık Turizm Organizasyon Reklamcılık ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. adı altında varlık gösteren firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.
Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında Almira Grup Yatçılık Turizm Organizasyon Reklamcılık ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti adı altında varlık gösteren firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.
Almira Grup Yatçılık Turizm Organizasyon Reklamcılık ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti adı altında varlık gösteren firmamız, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Almira Grup Yatçılık Turizm Organizasyon Reklamcılık ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti adı altında varlık gösteren firmamız, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.
E-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan “bu bülteni bir daha alm ak istemiyorsanız buraya tıklayınız.” linkine tıklayabilirsiniz.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin almiragrup.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.
İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Almira Grup Yatçılık Turizm Organizasyon Reklamcılık ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti adı altında varlık gösteren firmamızin sorumluluğunda değildir.
Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Site Bağlantıları (Linkler)
Amiral Yatçılık Organizasyon ve Turizm Ltd. Şti. veya adı altında varlık gösteren firmamız, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Almira Grup Yatçılık Turizm Organizasyon Reklamcılık ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti
Varyap Meridian Grand Tower A blok No: 2 / 104
Ataşehir / İSTANBUL
Tel: 0850 811 83 43
Faks: 0216 912 08 04
Mail adresi: info@almiragrup.com