a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Bikiniyle Nasıl Daha İnce Görünülür?

Tatile gidilince sahillerde kusursuz görünmek her kadının hayalidir. Ancak kıştan kalan kilolarımız varsa bu isteğimize biraz gölge düşürebilir. Bazı küçük hilelerle bikini giyildiğinde de bu kilolar gizlenebilir ve kusursuz görünebilirsiniz. Bizde sizler için sahilde daha ince görünmenin yollarını derledik.

Siz değerli Almira Grup Üyeleri için hazırladığımız bu yazının faydalı olması ümidi ile…

 

1.Vücut Tipinize Uygun Bikini ve Mayoyu Seçin

   Sahilde daha zayıf görünmek için öncelikle vücut tipinize uygun bir bikini ya da mayo seçmelisiniz. Doğru seçim, vücudunuzdaki kusurları gizleyip, daha güzel yerlerini ortaya çıkaran bikinilerdir.

2. Renk, Desen ve Detaylara Dikkat Edin

   Mayo ve bikini tercih ederken renklere, desenlere ve detaylara dikkat edilmelidir. Büyük baskılı mayolar sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilir. Enine çizgiler de olduğunuzdan geniş gösterecektir. Daha ince görünmek için koyu renkler, gözü yanıltacak zikzak desenler tercih edilebilir.

3.Kolay Egzersizler Yapın

   Bikini ya da mayonuzu giyip sahile gitmeye hazırlandıktan sonra kendinize 5 dakika ayırın. Birkaç mekik, şınav çekin ve squat yapın. Bu sayede kaslarınız belirginleşecek ve daha hoş gözükeceksiniz.

4. Vücudunuza Kontür Uygulayın

   Yüzümüze nasıl kontür yapıyorsak, daha belirgin hatlar için vücudumuzada kontür işlemi uygulayabiliriz. Sprey otobronzan yardımıyla kalçalara, karın bölgesine, bacaklara ve köprücük kemiklerine kontür uygulayabilirsiniz. Bu sayede daha şekilli ve ince bir vücut görünümüne sahip olacaksınız.

5. Yediklerinize Dikkat Edin

   Sahilde daha ince gözükmek istiyorsanız bu süreçte yediklerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Tuzu azaltın, çiğ sebze tüketimini arttırın. Çiğ meyve ve sebze tüketmek, hem cildinizi güzelleştirecek hemde düz bir karnınızın olmasını sağlayacaktır.

6. Alkol Tüketimini Azaltın

   Alkol, vücutta ödem ve şişkinliğe neden olur. Sahilde daha ince görünmek için alkol tüketimini azaltmalısınız.  Bunun yerine bol bol su içerek cildinizi besleyebilirsiniz.

7. Dik Durmaya Çalışın

   Daha zayıf ve şekilli görünmek için duruş çok önemlidir. Kambur durmak sizi olduğunuzdan daha kilolu ve çelimsiz gösterebilir. Dik durmak ise, sizi daima daha iddialı ve zayıf gösterecektir.

8. Güneş Yağı Kullanın

   Güneş kremine ek olarak vücudunuza vücut yağı da sürebilirsiniz. Vücudunuzun parlaması göz yanılması yapacak ve sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir.