a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

ŞİRKET TANIMI

Şirket politikası Müşteri Merkezlilik / Odaklılık olan,  ’’bu adımda müşterimiz nasıl bir hizmet almayı arzular, bu adımı müşterilerimiz için nasıl olumlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebiliriz’’ sorusuyla yola çıkmış.

Sadece kendi bünyesindeki müşterilerine hizmet vererek bölünmeyi tercih etmeden, müşterilerine %100 odaklanmayı hedef seçmiş.

Sadece Turizm Sektöründe değil aynı zamanda sigorta, kurumsal organizasyonlar, gayrimenkul danışmanlığı ve çeşitli hizmet sektörlerindeki çözüm ortakları ve uzman, dinamik, genç ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en verimli şekilde (zaman ve para kazancı) temininin sağlanması için 7/24 hizmet veren bir grup firmasıdır. Almira Grup olarak İşin temelini; sağlayıcı/üretici ile tüketicinin masada en uygun şartlarda buluşması için aracılık hizmeti veren alışılagelmişin dışında bir firma olarak tanımlayabiliriz.

THEWE TRAVEL

Bir Almira Grup kuruluşu olan TheWe Travel, 10919 Belge numarasıyla TURSAB ‘a bağlı A Grubu bir Seyahat Acentesidir. Turizm sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet veren hatırı sayılır çalışanlarımız ile bütün deneyimimizi siz üyelerimiz için sunmaya hazırız ve farklılık yaratacağımızdan eminiz. Nasıl mı?  Bunun açıklamasını yapmadan önce iki sistem arasındaki farklılıkları anlatmalıyız.

B2C ve B2B nedir?

  • B2C; Business to Customer (Firmadan Müşteriye)
  • B2B; Business to Business (Firmadan Firmaya)

B2C, ticari firmaların müşterilerine İnternet ortamından yaptıkları satış işlemleridir. Amaç, mevcut ve potansiyel müşterilerinize daha kolay ve daha düşük maliyetle online satış imkanı sağlamaktır.

Bu sistemde müşteriler ihtiyaç duydukları ürünleri, firmanın web sitesinden, farklı ürünlerin yer aldığı İnternet sitelerinden veya sanal mağazalardan satın alır.

B2B ise şirketler için tedarik pazarı olarak kullanılmaktadır. Bir çok şirketler İnternet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedirler. Dolayısıyla bu sistem son tüketiciye fiyatı daha uyguna getirme politikası üzerine kurulmuştur.

Şimdi Nasıl? Sorusunun cevabına gelebiliriz,

Çünkü sadece kendi müşterilerimize B2B sistemi sunuyoruz.

Dünya devi Uluslararası Yatak Bankalarıyla yapmış olduğumuz özel anlaşmalar sayesinde sadece kendi üyelerimize fiyatlarımızı afişe etmeden çok özel fırsatlar sunuyor ve zaman içerisinde üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetleri çok özel bir programda arşivleyerek üyelerimizi daha iyi tanıyor ve talep oluşturmalarını beklemeden üyelerimizin tercih edebileceğini düşündüğümüz tüm fırsatları yine üyelerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bu yapmış olduğumuz özel çalışma sayesinde üyelerimizin, zamandan tasarruf etmesini sağlıyor, aile bütçesine ciddi bir katkı sağlıyor ve belki de daha önce hiç tatmadıkları bir hizmet almalarını sağlıyoruz.

Artık dünyada büyük şirketler müşterilerine daha uzun süre ve daha kaliteli, hizmetler ve fırsatlar sunabilmesi için üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Fakat son tüketiciler bunun çok farkında değildirler. Örneğin haberleşmek için kullandığımız operatör, televizyon izlemek için kullandığımız yayın yada portal hizmetini sağlamak için kullandığımız internet servis sağlayıcısı hepsi belli bir yıllık üyelik veya taahhüt ile ürünlerini size daha uygun fiyata verebileceklerinden bahseder.

Bizde, Tui, hotelbeds, Gta, vanilla gibi otel bankalarından toplu yataklar satın alıp bu fiyatları afişe etmeden sadece kendi müşterilerimizle paylaşıyor ve en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

You don't have permission to register